Expres půjčka

Potřebujete akutní finanční pomoc? Nemáte nikoho ve své blízkosti, kdo by Vám mohl pomoci? Dovolte nám, abychom Vám poskytli několik cenných rad, díky kterým se Vaše nepříznivá finanční situace může z hodiny na hodinu změnit. Ano, máme na mysli rychlé půjčky nebo jinak známé také jako Expres půjčka. A čím je tato půjčka výjimečná? Jak a kde se o ní informovat, případně uzavřít úvěrovou smlouvu? Na všechny tyto otázky naleznete odpovědi níže.

Co je expres půjčka a pro koho je určena

Expres půjčka, jak již bylo zmíněno výše, je také známá jako rychlá půjčka. Je určena pro všechny, kteří potřebují rychlou finanční pomoc, bez ohledu na to, jestli dotyčný žadatel o půjčku splňuje veškeré podmínky bankovní instituce.

V dnešní době bankovní instituce vyžadují po klientech, případně po potencionálních žadatelích o půjčku mnoho informací. Některé se týkají pravidelného měsíčního příjmu, další se pak týkají například registru dlužníků a neplatičů. V některých případech musí žadatelé dokonce dokládat důvod a záměr, proč si konkrétní sumu chtějí půjčit.

Na rozdíl od bankovních institucí se u nebankovních institucí se stejným přístupem nesetkáte. A proto, potřebujete-li rychle půjčku, bez složitého vyřizování, oslovte nebankovní finanční instituci. Počítat ale musíte s vyšší měsíční úrokovou sazbou. O tom si ale řekneme později.

Jak a kde hledat bližší informace o půjčkách

Jak a kde hledat bližší informace o půjčkách? V dnešní době rozhodně na internetu. Proč? Odpověď je naprosto jednoduchá. Prakticky na jednom místě jste schopni získat veškeré potřebné informace, týkající se expres půjčky.

Na internetu naleznete konkrétní místa, kde půjčky poskytují, výhody a nevýhody těchto půjček, osobní příběhy lidí, kteří již mají své osobní zkušenosti s tou či onou finanční institucí, případně zde naleznete i kontakty na různé finanční poradce.

Výhody a nevýhody expres půjček

Mezi hlavní výhody výše zmíněné služby můžeme rozhodně počítat rychlost celého procesu. V praxi to znamená, že potencionální žadatel o půjčku, osloví-li finanční instituci a ta mu vyjde vstříc, během několika málo minut může odcházet z pobočky již s hotovostí v ruce. V jiném případě může instituce zaslat peníze na účet žadatele.

Další výhodou může být i větší svoboda při vyřizování půjčky. Nebankovní finanční instituce ve většině případů nevyžaduje to, co obvykle finanční instituce bankovní. To znamená, zbytečné papírování a zpracovávání mnoha osobních informací.

Tak jako každá mince má dvě strany, tak stejně tomu je i u expres půjčky. Tato služba má i své negativa. Pro mnoho lidí nepřijatelná. O čem je v tomto případě řeč? RPSN, jinými slovy roční procentuální sazba nákladů. Lidé, kteří se rozhodnou pro tuto službu, musí počítat s vyšší úrokovou sazbou, která je v tomto případě může být opravdu vysoká.

Půjčky ihned
Okamžité řešení nepříjemné finanční situace lze řešit půjčkou, která je vyplácena okamžitě. Výše splátek, splátkový kalendář lze dohodnout podle potřeb klienta. Půjčky lze využít například na pořízení vybavení domácnosti.

Půjčky bez registru
Registr úvěrovaných je jedním z hlavních součástí finančního trhu. Většina žadatelů o půjčku je v tomto registru pečlivě prověřována. Avšak na finančním trhu působí firmy, které se specializují na úvěry bez nahlížení do registru.

Hotovostní půjčka
Hledáte půjčku, která by Vám umožnila získat peníze v hotovosti. Na finančním trhu jsou společnosti, které se na tento typ úvěrů zaměřují. Výše splátek je dohodnuta na základě žádosti klienta. Půjčku lze využít na cokoliv.

Půjčky pro ženy na MD
Půjčka bez doložení příjmu s odkladem splatnosti bývá často určena i pro skupinou jakou jsou matky na mateřské dovolené. Půjčky jsou podle částky i bez zajištění ručitelem nebo zástavou majetku. Splátky jsou individuální.

Půjčka bez doložení příjmu
Půjčka bez doložení příjmu je současný finanční produkt, který umožňuje získat rychle finanční prostředky na cokoliv v hotovosti nebo převodem na účet. Žadatel o půjčku si určuje výše splátek podle svých finančních možností.

Půjčka pro nezaměstnané
Získat půjčku při zaměstnaní, kde je možnost dokladovat příjem žadatele je podstatně jednodušší, než když jste přišli o zaměstnání. Avšak na finančním trhu jsou produkty, které zohledňují skutečnost, že jste nezaměstnaní.

Úvěry
Chcete studovat na univerzitě a potřebujte peníze na školné. I v tomto případě je možné využít financování úvěrem, který je speciálně určen pro financování studia na vysoké škole s odkladem splácení až po ukončení.

Půjčky
Jaké půjčky jsou výhodné a které naopak nevýhodné. Před uzavřením půjčky je dobré najít reference na poskytovatele půjčky. Čas strávený hledáním se vyplatí, než abyste se dostali zbytečně do finančních problémů.